Pronajímáme tisková zařízení

„Věnujte se své práci, starost o tiskárny nechte na nás.“

Proč kupovat novou tiskárnu, když si ji můžete pronajmout?

Pronájem – leasing – outsourcing. Spolupráce založena na smluvním vztahu. Proč je pro mnohé zákazníky výhodný leasing vozidla? Protože mají jistotu nového, servisovaného a spolehlivého vozu za adekvátní měsíční platbu s nulovou investicí. U služby pronájmu tiskáren je tomu podobně.

Pronájem tiskáren

Výhody pronájmu

  • Nulová investice
  • Předvídatelné provozní náklady
  • Nadstandardní záruka na tisková zařízení po celou dobu trvání smlouvy
  • Možnost výběru značky tiskárny
  • Možnost kombinace tiskárny a multifunkce se stejným typem kazet
  • Bezstarostný provoz zařízení

Spolehlivý a ověřený tuzemský dodavatel s dlouholetou tradicí

Poradíme s výběrem vhodné tiskárny pro Vaši kancelář či celou firmu. Máme mnoho zkušeností s nastavením tisku ve firmách. Zažili jsme dobu, kdy každý administrativní pracovník měl na stole svou tiskárnu a také dobu, kdy se zaměstnavatelé snažili o optimalizaci tiskových výstupů a pořídili velké multifunkční tiskárny na chodbu. Obě varianty mají své výhody i nevýhody. Je to otázka zvážení všech hledisek v konkrétních podmínkách. Nelze tedy říct tiskněte pouze na strojích A3 formátu, ušetříte. Ověříme nejdříve vaše tiskové potřeby a na míru vám navrhneme řešení.


Aktuální nabídka

Canon i-SENSYS LBP151dw

Kompaktní monochromatická laserová tiskárna s Wi-Fi, která nezabere moc místa a lze ji snadno kdekoli připojit k síti. Vhodná pro malé firmy a domácnosti s tiskem až do A4 formátu. Rozlišení tisku je 600×600 dpi nebo maximálně až 1200×1200 dpi.

Canon i-SENSYS LBP252dw

Spolehlivá kompaktní monochromatická laserová tiskárna pro formát A4 pyšnící se podporou jazyka Adobe® PostScript™, umožňující rychle poskytovat vysoce kvalitní výsledky, a navíc velkým výběrem možností využití cloudu a připojení pro dnešní mobilní zařízení.

Canon i-SENSYS MF411dw

Jednoduchá, a přesto inteligentní multifunkční monochromatická tiskárna formátu A4, ideální pro malé firmy s flexibilními pracovníky.

Canon i-SENSYS LBP653Cdw

Spolehlivé tiskové zařízení pro domácí kanceláře a malé firmy. Jedná se o kompaktní řešení s vysoce kvalitním výstupem, rychlejším tiskovým modulem a automatickým oboustranným tiskem.

Canon i-SENSYS MF732Cdw

Multifunkční barevná laserová tiskárna + skener + kopírka – kompletní a efektivní řešení barevného laserového tisku pro moderní malé a středně velké firmy.

HP Color LaserJet Enterprise M552dn

Rychlá a všestranná barevná, energeticky úsporná laserová tiskárna připravená k firemnímu nasazení.