Pronajímáme tisková zařízení

„Věnujte se své práci, starost o tiskárny nechte na nás.“

Pronájem tiskáren

Proč kupovat novou tiskárnu, když si ji můžete pronajmout?

Pronájem – leasing – outsourcing. Spolupráce založena na smluvním vztahu. Proč je pro mnohé zákazníky výhodný leasing vozidla? Protože mají jistotu nového, servisovaného a spolehlivého vozu za adekvátní měsíční platbu s nulovou investicí. U služby pronájmu tiskáren je tomu podobně.


Výhody pronájmu

Výhody pronájmu

  • Nulová investice
  • Předvídatelné provozní náklady
  • Nadstandardní záruka na tisková zařízení po celou dobu trvání smlouvy
  • Možnost výběru značky tiskárny
  • Možnost kombinace tiskárny a multifunkce se stejným typem kazet
  • Bezstarostný provoz zařízení

Spolehlivý a ověřený tuzemský dodavatel s dlouholetou tradicí

Poradíme s výběrem vhodné tiskárny pro Vaši kancelář či celou firmu. Máme mnoho zkušeností s nastavením tisku ve firmách. Zažili jsme dobu, kdy každý administrativní pracovník měl na stole svou tiskárnu a také dobu, kdy se zaměstnavatelé snažili o optimalizaci tiskových výstupů a pořídili velké multifunkční tiskárny na chodbu. Obě varianty mají své výhody i nevýhody. Je to otázka zvážení všech hledisek v konkrétních podmínkách. Nelze tedy říct tiskněte pouze na strojích A3 formátu, ušetříte. Ověříme nejdříve vaše tiskové potřeby a na míru vám navrhneme řešení.


Aktuální nabídka

Canon i-SENSYS LBP212dw

Rychlá černobílá tiskárna řady i-SENSYS LBP210 pro oboustranný tisk formátu A4, ideální pro středně velké firmy. Nabízí spolehlivost a větší kontrolu na náklady.

Canon i-SENSYS MF421dw

Spolehlivá, bezpečná a jednoduchá multifunkční tiskárna do kanceláří nebo středně velkých firem. Nabízí rychlost, odolnost a kvalitu. Možnost připojení mobilních zařízení zajišťuje maximální efektivitu.

Canon i-SENSYS LBP653Cdw

Spolehlivé tiskové zařízení pro domácí kanceláře a malé firmy. Jedná se o kompaktní řešení s vysoce kvalitním výstupem, rychlejším tiskovým modulem a automatickým oboustranným tiskem.

Canon i-SENSYS MF732Cdw

Multifunkční barevná laserová tiskárna + skener + kopírka – kompletní a efektivní řešení barevného laserového tisku pro moderní malé a středně velké firmy.

HP Color LaserJet Enterprise M552dn

Rychlá a všestranná barevná, energeticky úsporná laserová tiskárna připravená k firemnímu nasazení.