Napsali o nás

Používání alternativních tiskových kazet se již stalo nedílnou součástí strategií na úsporu nákladů menších či větších společností.

Ruku v ruce s tímto vývojem se o výrobce alternativních kazet zajímají média. Přečtěte si, co bylo napsáno o společnosti ABEL a jejich produktech.


Regionální deník REGION OPAVSKO (9.7.2019)

30 let poctivé práce

Společnost ABEL-Computer, český výrobce značkových tonerů do tiskáren, letos slaví spolu se svými zaměstnanci 30 let činnosti. tato opavská firma s působností po celé české a slovenské republice za celou dobu podnikání nezměnila svou filosofii – vyrábět spolehlivě, poctivě a úsporně, současně dbát na příjemnou atmosféru a pracovní prostředí pro své zaměstnance. A jak to všechno začalo?

Přečist článek

Regionální deník REGION OPAVSKO (11.9.2018)

Firma, která rozumí tisku, oslaví v příštím roce 30 let své činnosti

ABEL je v mnohém vskutku mimořádnou firmou. O tom ale nejlépe vypoví její příběh, který má co říci nejen lidem, kteří se v oblasti tisku pohybují, ale skutečně každému. Psát se začal před třemi desítkami let v obyčejném panelákovém bytě…

Přečist článek

Regionální deník REGION OPAVSKO (23.5.2015)

„Naše pravidlo – kazety musí tisknout, jak nejlépe je to možné"

Dobrý nápad funguje…

Určitě to na začátku bylo „dobrodružství“, stejně jako u spousty jiných začínajících podnikatelů v roce 1989. Nejednalo se jen o osamostatnění a pocit, že podnikatel je svým pánem, zaměstnancem i vedoucím. Byly to také první půjčky u bank a velká odpovědnost za rodiny majitelů i zaměstnanců. Dobrý nápad, o který tehdejší zaměstnavatel nynějšího majitele firmy ABEL nejevil zájem, se stal stěžejním pro založení a rozvoj společnosti, která dosáhla ve svém oboru předních míst nejen v ČR.

Přečist článek

Regionální deník REGION OPAVSKO (11.11.2014)

Lidé potřebují jak chléb, tak hry

Již císařský Řím znal úsloví „Chléb a hry“ a ani v dnešním moderním světě se toho příliš nezměnilo. Oslavy zkrátka vždy byly, jsou a budou. Zdaleka však nejsou jen záležitostí rodinnou. Také firmy pořádají pro své zaměstnance či obchodní partnery nejrůznější akce, konference, večírky, setkání či v poslední době tolik populární eventy, tedy zvláštní událost či výjimečný zážitek, nebo teambuildingy (z anglických slov „team“ = tým a „building“ = budování).

Přečist článek

Regionální deník REGION OPAVSKO (20.7.2013)

Největší bohatsví firmy tkví v jejích zaměstnancích

Společnost, která vyrábí alternativní tiskové kazety ve špičkové kvalitě, existuje již 24 let a za tuto dobu prošla velkým vývojem. Kromě krásného, účelného a moderního pracovního prostředí, poskytuje společnost pracovníkům nejen možnost kariérního růstu, ale především odměnou za poctivou práci jistotu zaměstnání. I díky tomu pracují zaměstnanci ve firmě dlouhá léta.

Přečist článek

Archiv